Witamy
O nas
Aktualności
Nasze praktyki / transakcje
Nasi prawnicy
Niezależne spojrzenie
Kariera
Pro Bono
Kontakt
Kariera

Poszukujemy utalentowanych i zmotywowanych prawników - doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają karierę prawniczą.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
kariera@cg-lawfirm.pl

     W związku z rozwojem Kancelarii poszukujemy:
stażysty

Poszukujemy utalentowanych, ambitnych i zmotywowanych prawników na 3-miesięczne płatne praktyki z możliwością nawiązania stałej współpracy.
Jeśli spełniasz nasze kryteria, chcesz zdobywać doświadczenie w niezależnej polskiej kancelarii prowadzonej przez uznanych prawników oraz uczestniczyć w międzynarodowych projektach transakcyjnych ⇒ zgłoś się do nas!

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub w trakcie V roku
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dokładność, staranność, motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • uczestniczenie w transakcjach polskich i międzynarodowych
  • możliwość uczenia się od najlepszych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem
  • po odbyciu stażu możliwość zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy

Pobierz informacje: Staż_C_G.pdf

prawnika do zespołu M&A

Opis stanowiska:

  • doradztwo prawne w zakresie transakcji M&A, joint-venture oraz kwestii korporacyjnych;
  • udział w projektach M&A krajowych i transgranicznych, na rynku prywatnym i publicznym;
  • praca w zespole, w codziennej współpracy z doświadczonymi prawnikami;
  • możliwość prowadzenia samodzielnych projektów.

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie transakcji M&A i obsługi korporacyjnej przedsiębiorców;
  • zainteresowanie i wiedza na temat zasad funkcjonowania gospodarki i prowadzenia przedsiębiorstwa;
  • rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka mile widziana;
  • dokładność i staranność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • udział w ciekawych projektach;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym środowisku;
  • poszerzony pakiet prywatnej opieki  medycznej dla kandydata i jego najbliższych;
  • szkolenia wewnętrzne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

© 2015 Czabański Gałuszyński i Partnerzy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa    nota prawna
powered by: proti - to be online